KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8794168
nr 879 4168
Blandteknik
Jadwiga Iwaszkiewicz, signerad. -67, 32x18
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:56:13
400 kr
250 kr
400 kr
500 kr